
- Бар
- Коды:21350
PTFEN-16X2,5-NT-25 8061177 FESTO - 16x11 мм фторопластикалық түтік, мөлдір
57 970 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы PTFEN-16X2,5-NT-25 8061177
Сыртқы диаметрі: 16 мм • Ішкі диаметрі: 11 мм • Түсі: мөлдір • Материал: фторопласт (PTFE/тефлон/PFA/политетрафторэтилен)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 8061177 |
| Ұзындығына байланысты өнімнің салмағы | 228г/м |
| Ішкі диаметрі | 11 мм |
| Өлшем бірлігі | м |
| Таңбалау | PTFEN-16X2,5-NT-25 |
| Мин. иілу радиусы | 109 мм |
| Сыртқы диаметрі | 16 мм |
| Тамақ өнеркәсібінде қолдану үшін мақұлдау | материал туралы қосымша ақпаратты қараңыз |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:-:-] |
| Жұмыс температурасы | -20 ÷ 150°C |
| Жұмыс қысымы | 12бар |
| Ағынды азайтпайтын иілу радиусы | 160мм |
| Қаттылық (Шор бойынша) | 55 ± 5 D |
| Шланг/түтік | фторопласт (PTFE/тефлон/PFA/политетрафторэтилен) |
| Мөлдірматериалды отқа төзімді сынау | UL94 V-0 |
- Бағасы: 57 970 ₸

