
- Бар
- Коды:21615
PFAN-12X1,75-NT 197065 FESTO - 12x8,4 мм фторопластикалық түтік, мөлдір
100 672 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы PFAN-12X1,75-NT 197065
Сыртқы диаметрі: 12 мм • Ішкі диаметрі: 8.4 мм • Түсі: мөлдір • Материал: фторопласт (PTFE/тефлон/PFA/политетрафторэтилен)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 197065 |
| Ұзындығына байланысты өнімнің салмағы | 125г/м |
| Ішкі диаметрі | 8.4 мм |
| Өлшем бірлігі | м |
| Таңбалау | PFAN-12X1,75-NT |
| Мин. иілу радиусы | 29мм |
| Сыртқы диаметрі | 12 мм |
| Тамақ өнеркәсібінде қолдану үшін мақұлдау | сәйкестік декларациясын қараңыз, қараңыз материал туралы қосымша ақпарат |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сумен сығылған ауа 8573-1:2010 [7:-:-] |
| Жұмыс температурасы | -20 ÷ 150°C |
| Жұмыс қысымы | 16бар |
| Ағынды азайтпайтын иілу радиусы | 165мм |
| Қаттылық (Шор бойынша) | 60 ± 5 D |
| Шланг/түтік | фторопласт (PTFE/тефлон/PFA/политетрафторэтилен) |
| Мөлдірматериалды отқа төзімді сынау | UL94 V-0 |
- Бағасы: 100 672 ₸


