
- Бар
- Коды:23302
HGPLE-14-60-3,1- DC-VCSC-G96 2342435 FESTO - Параллельді түсіру
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы HGPLE-14-60-3,1-DC-VCSC-G96 2342435
Дыбыс қысымының деңгейі: 60дБ • Өлшем өлшемі: 14 • Позицияны анықтау: кірістірілген қозғалыс сенсорымен • Электр қосылымы: M12x1 12 істікшелі қосқыш • Қорғаныс класы: IP40 • Жұмыс кернеуі: 24 В тұрақты ток • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 2342435 |
| Ұстағыш губкалар | Шыңдалған,Болат |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында мыс және тефлон жоқ |
| Қорғау сыныбы | IP40 |
| Ғимарат | алюминий |
| Таңбалау | HGPLE-14-60-3,1-DC-VCSC-G96 |
| Салмақ | 700г |
| Инерцияның массалық сәті | 11,64 kgcm2 |
| Монтаждау | ішкі бұранда және орталықтандырушы төлкеарналған тесігі және орталықтандырушы төлкесі бар керек-жарақтардың көмегімен |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Позицияны анықтау | кіріктірілген орын ауыстыру датчигімен |
| Негізгі материал | алюминий |
| Қайталануы | 0.05 мм,0.2 мм |
| Конфигурацияны қолдау | FCT (Festo Configuration Tool) |
| Жұмыс температурасы | 10 ÷ 40°C |
| Жұмыс кернеуі | 24 V DC |
| Тарау | Бекітетін екпін, негативті,Бекітетін екпін, позитивті |
| Қозғалтқыш түрі | тұрақты токтың сервоқозғалтқышы |
| Конструкция түрі | тірек-тегершікті беріліс;Т-тәрізді;құрт беріліс;кіріктірілген орын ауыстыру датчигі бар |
| Өлшем | 1,4" |
| Дыбыс қысымының деңгейі | 60дБ |
| Электр байланысы | қосқыш M12x1 12 істікшелі |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

