
- Бар
- Коды:25977
ЕГСК-15- - 562749 FESTO - Электрлік суппорт
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы EGSK-15- - 562749
Жүріс: 25мм • Үлгі өлшемі: 15 • Бағыттаушы/бұралудан қорғау: домалау бағыттағышы (шарлы) • Қорғау класы: IP10
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 562749 |
| Шпиндель гайкасы | Болат |
| Шпиндельдің диаметрі | 5 mm |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында PWIS заттары бар |
| Сызықтық бағыттағыштың динамикалық базалық жүктемесінің мәні | 1.532 N |
| Арба | болат |
| Қорғау сыныбы | IP10 |
| Беру коэффициенті | 1 ÷ 2 mm/U |
| Қақпақ | алюминий жабыны бар |
| Макс. жылдамдық | 0.16 ÷ 0.33 м/с |
| Макс. жеделдету | 10 m/s2 |
| Таңбалау | EGSK-15- - |
| Монтаждау | ішкі бұранда және орталықтандырғыш төлке |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Бағыттаушы/бұралудан қорғау | домалау бағыттағышы (шарлы) |
| Қайталануы | 0.003 ÷ 0.004 мм |
| Профиль | Қоспаланған болат, тот баспайтын |
| Жұмыс температурасы | 0 ÷ 40°C |
| Жұмыс барысы | 25 ÷ 100 mm |
| Тарау | Сілтеме датчигі |
| Конструкция түрі | шарлы бұрандалы берілісі бар электромеханикалық желілік жетек |
| Шпиндель түрі | Шарикті-бұрандалы беріліс |
| Өлшем | 15" |
| Барысы | 25мм |
| Шпиндель | Болат |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


