
- Бар
- Коды:25978
ЕГСК-20- - 562750 FESTO - Электрлік суппорт
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы EGSK-20- - 562750
Жүріс: 25мм • Үлгі өлшемі: ø20мм • Бағыттаушы/бұралудан қорғау: домалау бағыттағышы (шарлы) • Қорғау класы: IP10
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 562750 |
| Шпиндель гайкасы | Болат |
| Шпиндельдің диаметрі | 6 mm |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында PWIS заттары бар |
| Сызықтық бағыттағыштың динамикалық базалық жүктемесінің мәні | 2.849 N |
| Арба | болат |
| Қорғау сыныбы | IP10 |
| Беру коэффициенті | 1 ÷ 6 mm/U |
| Қақпақ | алюминий жабыны бар |
| Макс. жылдамдық | 0.19 ÷ 1.1 м/с |
| Макс. жеделдету | 10 m/s2 |
| Таңбалау | EGSK-20- - |
| Монтаждау | ішкі бұрандамен және кілтпен |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Бағыттаушы/бұралудан қорғау | домалау бағыттағышы (шарлы) |
| Қайталануы | 0.003 ÷ 0.01 мм |
| Профиль | Қоспаланған болат, тот баспайтын |
| Жұмыс температурасы | 0 ÷ 40°C |
| Жұмыс барысы | 25 ÷ 125 mm |
| Тарау | Сілтеме датчигі |
| Конструкция түрі | шарлы бұрандалы берілісі бар электромеханикалық желілік жетек |
| Шпиндель түрі | Шарикті-бұрандалы беріліс |
| Өлшем | ø20 мм |
| Барысы | 25мм |
| Шпиндель | Болат |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


