
- Бар
- Коды:25984
ЕГСК-20-125- 6P 562763 FESTO - Электрлік суппорт
1 960 498 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы EGSK-20-125-6P 562763
Жүріс: 125мм • Үлгі өлшемі: ø20мм • Бағыттаушы/бұралудан қорғау: домалау бағыттағышы (шарлы) • Қорғау класы: IP10
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 562763 |
| Арбаның салмағы | 64г |
| Шпиндель гайкасы | Болат |
| Бос жүрістегі қозғалыс сәті | 0,005 Nm |
| Шпиндельдің диаметрі | 6 mm |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында PWIS заттары бар |
| Бұрандалы жетектің динамикалық базалық жүктемесінің мәні | 860 N |
| Сызықтық бағыттағыштың динамикалық базалық жүктемесінің мәні | 2.849 N |
| Бұрандалы жетектің статистикалық базалық жүктемесінің мәні | 1.450 N |
| Арба | болат |
| Қорғау сыныбы | IP10 |
| Беру коэффициенті | 6 mm/U |
| Қақпақ | алюминий жабыны бар |
| Максималды жетек моменті | 0.069Нм |
| Макс. жылдамдық | 0.79 м/с |
| Макс. жеделдету | 10 m/s2 |
| Таңбалау | EGSK-20-125-6P |
| Салмақ | 718ж |
| Монтаждау | ішкі бұрандамен және кілтпен |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Бағыттаушы/бұралудан қорғау | домалау бағыттағышы (шарлы) |
| Қайталануы | 0.01 мм |
| Жылжымалы масса | 64г |
| Профиль | Қоспаланған болат, тот баспайтын |
| Жұмыс температурасы | 0 ÷ 40°C |
| Жұмыс барысы | 125 mm |
| Қайтымды люфт | ≤ 20 μm |
| Анықтамалық мәні, қозғалыс сипаттамасы | 3.000 km |
| Тарау | Сілтеме датчигі |
| Конструкция түрі | шарлы бұрандалы берілісі бар электромеханикалық желілік жетек |
| Шпиндель түрі | Шарикті-бұрандалы беріліс |
| Өлшем | ø20 мм |
| Барысы | 125мм |
| Шпиндель қадамы | 6 mm/U |
| Шпиндель | Болат |
- Бағасы: 1 960 498 ₸


