
- Бар
- Коды:26004
ЕГСК-33-500- 6P 562776 FESTO - Электрлік суппорт
3 769 320 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы EGSK-33-500-6P 562776
Жүріс: 500мм • Үлгі өлшемі: 33 • Бағыттаушы/бұралудан қорғау: домалау бағыттағышы (шарлы) • Қорғау класы: IP10
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 562776 |
| Арбаның салмағы | 310г |
| Шпиндель гайкасы | Болат |
| Бос жүрістегі қозғалыс сәті | 0,07 Nm |
| Шпиндельдің диаметрі | 10 mm |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында PWIS заттары бар |
| Бұрандалы жетектің динамикалық базалық жүктемесінің мәні | 2.840 N |
| Сызықтық бағыттағыштың динамикалық базалық жүктемесінің мәні | 9.207 N |
| Бұрандалы жетектің статистикалық базалық жүктемесінің мәні | 4.900 N |
| Арба | болат |
| Қорғау сыныбы | IP10 |
| Беру коэффициенті | 6 mm/U |
| Қақпақ | алюминий жабыны бар |
| Максималды жетек моменті | 0,14 Нм |
| Макс. жылдамдық | 0.47 м/с |
| Макс. жеделдету | 20 m/s2 |
| Таңбалау | EGSK-33-500-6P |
| Салмақ | 4530г |
| Монтаждау | ішкі бұрандамен және кілтпен |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Бағыттаушы/бұралудан қорғау | домалау бағыттағышы (шарлы) |
| Қайталануы | 0.01 мм |
| Жылжымалы масса | 310г |
| Профиль | Легирленген болат,қапталған |
| Жұмыс температурасы | 0 ÷ 40°C |
| Жұмыс барысы | 500 mm |
| Қайтымды люфт | ≤ 20 µm |
| Анықтамалық мәні, қозғалыс сипаттамасы | 3.000 km |
| Тарау | Сілтеме датчигі |
| Конструкция түрі | шарлы бұрандалы берілісі бар электромеханикалық желілік жетек |
| Шпиндель түрі | Шарикті-бұрандалы беріліс |
| Өлшем | 33 |
| Барысы | 500 мм |
| Шпиндель қадамы | 6 mm/U |
| Шпиндель | Болат |
- Бағасы: 3 769 320 ₸


