
- Бар
- Коды:26007
ЕГСК-46- - 562753 FESTO - Электрлік суппорт
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы EGSK-46- - 562753
Жүріс: 200мм • Үлгі өлшемі: 46 • Бағыттаушы/бұралудан қорғау: домалау бағыттағышы (шарлы) • Қорғау класы: IP10
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 562753 |
| Шпиндель гайкасы | Болат |
| Шпиндельдің диаметрі | 15 mm |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында PWIS заттары бар |
| Арба | болат |
| Қорғау сыныбы | IP10 |
| Беру коэффициенті | 10 ÷ 20 mm/U |
| Қақпақ | алюминий жабыны бар |
| Макс. жылдамдық | 0.43 ÷ 1.48 м/с |
| Макс. жеделдету | 20 m/s2 |
| Таңбалау | EGSK-46- - |
| Монтаждау | ішкі бұрандамен және кілтпен |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Бағыттаушы/бұралудан қорғау | домалау бағыттағышы (шарлы) |
| Қайталануы | 0.003 ÷ 0.01 мм |
| Профиль | Легирленген болат,қапталған |
| Жұмыс температурасы | 0 ÷ 40°C |
| Жұмыс барысы | 200 ÷ 840 mm |
| Тарау | Сілтеме датчигі |
| Конструкция түрі | шарлы бұрандалы берілісі бар электромеханикалық желілік жетек |
| Шпиндель түрі | Шарикті-бұрандалы беріліс |
| Өлшем | 46 |
| Барысы | 200мм |
| Шпиндель | Болат |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


