
- Бар
- Коды:26091
DGEA-18- -ZR 195611 FESTO - Консольдық жетек
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы DGEA-18- -ZR 195611
Үлгі өлшемі: 18 • Бағыттаушы/бұралудан қорғау: домалау бағыттағышы (шарлы) • Қорғау класы: IP20
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 195611 |
| Жетек басы | Алюминий қорытпасы,Анодталған |
| Бос жүрістегі қозғалыс сәті | 0,4 Nm |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында PWIS заттары бар |
| Жетек басының кареткасы | Мырышталған,Болат |
| Қорғау сыныбы | IP20 |
| Беру коэффициенті | 81 mm/U |
| Қақпақ | анодталған алюминий |
| Максималды жетек моменті | 3Нм |
| Макс. жылдамдық | 3 м/с |
| Таңбалау | DGEA-18- -ZR |
| Бағыттаушы рельс | коррозияға қарсы жабын,Илектелген мойынтіректі болат |
| Бағыттаушы/бұралудан қорғау | домалау бағыттағышы (шарлы) |
| Пайдалы жүктеменің бағдарлы мәні, тік | 7 kg |
| Көлденең пайдалы жүктеменің бағдарлы мәні | 5 kg |
| Қайталануы | 0.05 мм |
| Профиль | Алюминий қорытпасы,Анодталған |
| Екінші қозғалтқышы бар 0 мм жүрістегі жұмыс жүктемесі | 2.000 g |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 60°C |
| Жұмыс барысы | 1 ÷ 800 mm |
| Жүріс резерві | 81 mm |
| Қозғалтқыш түрі | сервомотор,қадамдық мотор |
| Конструкция түрі | тісті белбеуі бар электромеханикалық консольдық жетек |
| Өлшем | 18" |
| Тісті белдікті ұзарту | 0.037% |
| Тісті белдіктің қадамы | 3 mm |
| Жетек тетігінің тиімді диаметрі | 25,78 mm |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


