
- Бар
- Коды:26094
DGE-8- -ZR 193739 FESTO - Тісті белдік жетектері
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы DGE-8- -ZR 193739
Өлшем: ø8 мм • Қорғау класы: IP40
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 193739 |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Жабылатын таспа | Қоспаланған болат, тот баспайтын |
| Арба | алюминий қорытпасы,анодталған |
| Қорғау сыныбы | IP40 |
| Сәттің орнын толтырушы | Арматурасы бар ҚБ |
| Беру коэффициенті | 32 mm/U |
| Қақпақ | анодталған алюминий |
| Максималды жетек моменті | 0,08 Нм |
| Макс. жылдамдық | 1 м/с |
| Макс. жеделдету | 15 m/s2 |
| Таңбалау | DGE-8- -ZR |
| Бағыттаушы рельс | Илектелген мойынтіректі болат |
| Қайталануы | 0.08 мм |
| Профиль | Алюминий қорытпасы,Анодталған |
| Жұмыс температурасы | 10 ÷ 40°C |
| Жұмыс барысы | 1 ÷ 650 mm |
| Жүріс резерві | 27,5 mm |
| Қозғалтқыш түрі | қадамдық мотор |
| Конструкция түрі | тісті белбеуі бар электромеханикалық желілік жетек |
| Өлшем | ø8 мм |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


