
- Бар
- Коды:26101
DGE-40- -ZR-RF 534392 FESTO - Тісті белдік жетектері
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы DGE-40- -ZR-RF 534392
Үлгі өлшемі: ø40 мм • Қорғау класы: IP40
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 534392 |
| Жетек басы | Алюминий қорытпасы,Анодталған |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Тісті белдіктің қысқыш бөлігі | Тот баспайтын болаттан құю |
| Тісті белдік | шыны талшықты және нейлонмен қапталған полихлорпрен |
| Арба | алюминий қорытпасы,анодталған |
| Қорғау сыныбы | IP40 |
| Беру коэффициенті | 125 mm/U |
| Қақпақ | анодталған алюминий |
| Максималды жетек моменті | 12.1Нм |
| Макс. жылдамдық | 10 м/с |
| Таңбалау | DGE-40- -ZR-RF |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Бағыттаушы | Болат |
| Қайталануы | 0.1 мм |
| Профиль | Алюминий қорытпасы,Анодталған |
| Жұмыс температурасы | 0 ÷ 60°C |
| Жұмыс барысы | 1 ÷ 5.000 mm |
| Жүріс резерві | 100 mm |
| Қозғалтқыш түрі | сервомотор |
| Конструкция түрі | тісті белбеуі бар электромеханикалық желілік жетек |
| Өлшем | ø40 мм |
| Шығыр | Қоспаланған болат, тот баспайтын |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

