
- Бар
- Коды:25846
ЭГК-120-800- TB-KF-0H-GK 3013367 FESTO - Тісті белдік жетектері
4 698 382 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы EGC-120-800-TB-KF-0H-GK 3013367
Барысы: 800мм • Өлшем: 120 • Бағыттаушы/бұралудан қорғау: домалау бағыттағышы (шарлы) • Қорғау класы: IP40
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 3013367 |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Тісті белдіктің қысқыш бөлігі | Тот баспайтын болаттан құю |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында PWIS заттары бар |
| Тісті белдік | шыны талшықты және нейлонмен қапталған полихлорпрен |
| Арба | алюминий қорытпасы,анодталған |
| Қорғау сыныбы | IP40 |
| Беру коэффициенті | 125 mm/U |
| Инерцияның айналу сәті | 2.680 * 10³ mm4 |
| Қақпақ | анодталған алюминий |
| Макс. жылдамдық | 5 м/с |
| Бос режимдегі макс. қарсылық | 70 N |
| Макс. жеделдету | 50 m/s2 |
| Таңбалау | EGC-120-800-TB-KF-0H-GK |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Бағыттаушы рельс | Болат |
| Бағыттаушы/бұралудан қорғау | домалау бағыттағышы (шарлы) |
| Қайталануы | 0.08 мм |
| Профиль | Алюминий қорытпасы,Анодталған |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 60°C |
| Жұмыс барысы | 800 mm |
| Жұмыс циклі | 100% |
| Жүріс резерві | 0 mm |
| Қозғалтқыш түрі | сервомотор,қадамдық мотор |
| Конструкция түрі | тісті белбеуі бар электромеханикалық желілік жетек |
| Өлшем | 120 |
| Тісті белдікті ұзарту | 0.13% |
| Барысы | 800мм |
| Тісті белдіктің қадамы | 5 mm |
| Шығыр | Қоспаланған болат, тот баспайтын |
| Жетек тетігінің тиімді диаметрі | 39,79 mm |
- Бағасы: 4 698 382 ₸






