
- Бар
- Коды:25850
EGC-185- -TB-KF 556817 FESTO - Тісті белдік жетектері
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы EGC-185- -TB-KF 556817
Жүріс: 50мм • Үлгі өлшемі: 185 • Бағыттаушы/бұралудан қорғау: домалау бағыттағышы (шарлы) • Қорғау класы: IP40
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 556817 |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Тісті белдіктің қысқыш бөлігі | Тот баспайтын болаттан құю |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында PWIS заттары бар |
| Тісті белдік | Polyurethane with steel cord and nylon covering,шыны талшықпен және нейлонмен қапталған полихлорпрен |
| Арба | анодталған алюминий |
| Қорғау сыныбы | IP40 |
| Беру коэффициенті | 232 mm/U |
| Инерцияның айналу сәті | 14.100 * 10³ mm4 |
| Қақпақ | анодталған алюминий |
| Макс. жылдамдық | 5 м/с |
| Бос режимдегі макс. қарсылық | 70 N |
| Макс. жеделдету | 50 m/s2 |
| Таңбалау | EGC-185- -TB-KF |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Бағыттаушы рельс | Болат |
| Бағыттаушы/бұралудан қорғау | домалау бағыттағышы (шарлы) |
| Бекіткіштегі пневматикалық арна | M5 |
| Қайталануы | 0.1 мм |
| Профиль | Анодталған алюминий |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 60°C |
| Жұмыс барысы | 50 ÷ 8.500 mm |
| Жұмыс циклі | 100% |
| Қозғалтқыш түрі | сервомотор,қадамдық мотор |
| Конструкция түрі | тісті белбеуі бар электромеханикалық желілік жетек |
| Өлшем | 185 |
| Тісті белдікті ұзарту | 0.29% |
| Барысы | 50 мм |
| Тісті белдіктің қадамы | 8 mm |
| Шығыр | Қоспаланған болат, тот баспайтын |
| Жетек тетігінің тиімді диаметрі | 73,85 mm |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


