
- Бар
- Коды:25826
EGC-50- -TB-KF 556812 FESTO - Тісті белдік жетектері
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы EGC-50- -TB-KF 556812
Жүріс: 50мм • Өлшем өлшемі: ø50мм • Бағыттаушы/бұралудан қорғау: домалау бағыттағышы (шарлы) • Қорғау класы: IP40
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 556812 |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Тісті белдіктің қысқыш бөлігі | Никельмен қаптау |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында PWIS заттары бар |
| Тісті белдік | шыны талшықты және нейлонмен қапталған полихлорпрен |
| Арба | алюминий қорытпасы,анодталған |
| Қорғау сыныбы | IP40 |
| Беру коэффициенті | 58 mm/U |
| Инерцияның айналу сәті | 42,5 * 10³ mm4 |
| Қақпақ | анодталған алюминий |
| Макс. жылдамдық | 3 м/с |
| Бос режимдегі макс. қарсылық | 8 N |
| Макс. жеделдету | 50 m/s2 |
| Таңбалау | EGC-50- -TB-KF |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Бағыттаушы рельс | Болат |
| Бағыттаушы/бұралудан қорғау | домалау бағыттағышы (шарлы) |
| Қайталануы | 0.08 мм |
| Профиль | Алюминий қорытпасы,Анодталған |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 60°C |
| Жұмыс барысы | 50 ÷ 1.900 mm |
| Жұмыс циклі | 100% |
| Қозғалтқыш түрі | сервомотор,қадамдық мотор |
| Конструкция түрі | тісті белбеуі бар электромеханикалық желілік жетек |
| Өлшем | ø50 мм |
| Тісті белдікті ұзарту | 0.094% |
| Барысы | 50 мм |
| Тісті белдіктің қадамы | 2 mm |
| Шығыр | Қоспаланған болат, тот баспайтын |
| Жетек тетігінің тиімді диаметрі | 18,46 mm |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


