
- Бар
- Коды:26059
ЕЛГА-ТБ-Г-80- - 570503 FESTO - Тісті белдігі бар жетектер
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы ELGA-TB-G-80- - 570503
Жүріс: 50мм • Өлшем өлшемі: ø80мм • Бағыттаушы/бұралудан қорғау: сырғымалы бағыттаушы • Қорғаныс класы: IP40
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 570503 |
| Бос жүрістегі қозғалыс сәті | 1 Nm |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Тісті белдіктің қысқыш бөлігі | Тот баспайтын болаттан құю |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында PWIS заттары бар |
| Тісті белдік | Polyurethane with steel cord and nylon covering,шыны талшықпен және нейлонмен қапталған полихлорпрен |
| Арба | анодталған алюминий |
| Қорғау сыныбы | IP40 |
| Беру коэффициенті | 125 mm/U |
| Инерцияның айналу сәті | 108 * 10³ mm4 |
| Қақпақ | анодталған алюминий |
| Максималды жетек моменті | 16.9Нм |
| Макс. жылдамдық | 5 м/с |
| Бос режимдегі макс. қарсылық | 50 N |
| Макс. жеделдету | 50 m/s2 |
| Таңбалау | ELGA-TB-G-80- - |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Бағыттаушы рельс | Анодталған алюминий |
| Бағыттаушы/бұралудан қорғау | сырғымалы бағыттаушы |
| Қайталануы | 0.08 мм |
| Профиль | Анодталған алюминий |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 60°C |
| Жұмыс барысы | 50 ÷ 8.500 mm |
| Жұмыс циклі | 100% |
| Қозғалтқыш түрі | сервомотор,қадамдық мотор |
| Конструкция түрі | тісті белбеуі бар электромеханикалық желілік жетек |
| Өлшем | ø80 мм |
| Тісті белдікті ұзарту | 0.19% |
| Барысы | 50 мм |
| Тісті белдіктің қадамы | 5 mm |
| Шығыр | Қоспаланған болат, тот баспайтын |
| Жетек тетігінің тиімді диаметрі | 37,79 mm |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


