
- Бар
- Коды:25851
ЕЛГА-ТБ-КФ-70- - 8024914 FESTO - Тісті белдігі бар жетектер
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы ELGA-TB-KF-70- - 8024914
Жүріс: 50мм • Үлгі өлшемі: 70 • Бағыттаушы/бұралудан қорғау: домалау бағыттағышы (шарлы) • Қорғау класы: IP40
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 8024914 |
| Арбаның салмағы | 900г |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Тісті белдіктің қысқыш бөлігі | Тот баспайтын болаттан құю |
| Жабылатын таспа | Тот баспайтын болаттан жасалған таспа |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында PWIS заттары бар |
| Тісті белдік | Полиуретан болат сыммен, полиуретан болат сыммен және нейлонмен қапталған, шыны талшықпен және нейлонмен қапталған полихлоропрен |
| Арба | анодталған алюминий |
| Қорғау сыныбы | IP40 |
| Беру коэффициенті | 90 mm/U |
| Қақпақ | анодталған алюминий |
| Макс. жылдамдық | 5 м/с |
| Макс. жеделдету | 50 m/s2 |
| Таңбалау | ELGA-TB-KF-70- - |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Бағыттаушы рельс | Тот баспайтын болат |
| Бағыттаушы/бұралудан қорғау | домалау бағыттағышы (шарлы) |
| Қайталануы | 0.08 мм |
| Профиль | Анодталған алюминий |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 60°C |
| Жұмыс барысы | 50 ÷ 5.000 mm |
| Жұмыс циклі | 100% |
| Жүріс резерві | 0 mm |
| Қозғалтқыш түрі | сервомотор,қадамдық мотор |
| Конструкция түрі | тісті белбеуі бар электромеханикалық желілік жетек |
| Өлшем | 70 |
| Барысы | 50 мм |
| Тісті белдіктің қадамы | 3 mm |
| Шығыр | Қоспаланған болат, тот баспайтын |
| Жетек тетігінің тиімді диаметрі | 28,65 mm |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

