
- Бар
- Коды:25861
ЕЛГА-ТБ-КФ-80-500- 0H 8041859 FESTO - Тісті белбеуі бар жетектер
3 874 478 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы ELGA-TB-KF-80-500-0H 8041859
Жүріс: 500мм • Үлгі өлшемі: ø80мм • Бағыттаушы/бұралудан қорғау: домалау бағыттағышы (шарлы) • Қорғау класы: IP40
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 8041859 |
| Арбаның салмағы | 1900ж |
| Бос жүрістегі қозғалыс сәті | 1 Nm |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Тісті белдіктің қысқыш бөлігі | Тот баспайтын болаттан құю |
| Жабылатын таспа | Тот баспайтын болаттан жасалған таспа |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында PWIS заттары бар |
| Тісті белдік | шыны талшықты және нейлонмен қапталған полихлорпрен |
| Арба | алюминий қорытпасы,анодталған |
| Қорғау сыныбы | IP40 |
| Беру коэффициенті | 125 mm/U |
| Инерцияның айналу сәті | 159,25 * 10³ mm4 |
| Қақпақ | анодталған алюминий |
| Максималды жетек моменті | 15.92Нм |
| Макс. жылдамдық | 5 м/с |
| Бос режимдегі макс. қарсылық | 50,3 N |
| Макс. жеделдету | 50 m/s2 |
| Таңбалау | ELGA-TB-KF-80-500-0H |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Бағыттаушы рельс | Тот баспайтын болат |
| Бағыттаушы/бұралудан қорғау | домалау бағыттағышы (шарлы) |
| Қайталануы | 0.08 мм |
| Профиль | Алюминий қорытпасы,Анодталған |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 60°C |
| Жұмыс барысы | 500 mm |
| Жұмыс циклі | 100% |
| Жүріс резерві | 0 mm |
| Қозғалтқыш түрі | сервомотор,қадамдық мотор |
| Конструкция түрі | тісті белбеуі бар электромеханикалық желілік жетек |
| Өлшем | ø80 мм |
| Тісті белдікті ұзарту | 0.168% |
| Барысы | 500 мм |
| Тісті белдіктің қадамы | 5 mm |
| Шығыр | Қоспаланған болат, тот баспайтын |
| Жетек тетігінің тиімді диаметрі | 39,79 mm |
- Бағасы: 3 874 478 ₸



