
- Бар
- Коды:26071
ELGR-TB-...-45- - 560506 FESTO - Тісті белдігі бар жетектер
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы ELGR-TB-...-45- - 560506
Жүріс: 50мм • Үлгі өлшемі: 45 • Бағыттаушы/бұралудан қорғау: сырғымалы бағыттаушы/жылжымалы бағыттаушы (шарлы) - конфигурациясына байланысты • Қорғаныс класы: IP20
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 560506 |
| Бос жүрістегі қозғалыс сәті | 0,2 Nm |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Тісті белдіктің қысқыш бөлігі | Бериллий қола |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында PWIS заттары бар |
| Тісті белдік | шыны талшықты және нейлонмен қапталған полихлорпрен |
| Арба | алюминий қорытпасы,анодталған |
| Қорғау сыныбы | IP20 |
| Беру коэффициенті | 78 mm/U |
| Қақпақ | анодталған алюминий |
| Максималды жетек моменті | 1.24Нм |
| Макс. жылдамдық | 1 ÷ 3 м/с |
| Бос режимдегі макс. қарсылық | 16,1 N |
| Макс. жеделдету | 50 m/s2 |
| Таңбалау | ELGR-TB-...-45- - |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Бағыттаушы/бұралудан қорғау | сырғымалы бағыттаушы/жылжымалы бағыттаушы (шарлы) - конфигурациясына байланысты |
| Қайталануы | 0.1 мм |
| Профиль | Алюминий қорытпасы,Анодталған |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 50°C |
| Жұмыс барысы | 50 ÷ 1.000 mm |
| Жұмыс циклі | 100% |
| Анықтамалық мәні, қозғалыс сипаттамасы | 5.000 km |
| Қозғалтқыш түрі | сервомотор,қадамдық мотор |
| Конструкция түрі | тісті белбеуі бар электромеханикалық желілік жетек |
| Өлшем | 45 |
| Тісті белдікті ұзарту | 0.08% |
| Барысы | 50 мм |
| Тісті белдіктің қадамы | 3 mm |
| Шығыр | Қоспаланған болат, тот баспайтын |
| Жетек тетігінің тиімді диаметрі | 24,83 mm |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


