
- Бар
- Коды:26069
ЕЛГР-ТБ-35-500- 0H 8083774 FESTO - Тісті белдік жетектері
1 018 782 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы ELGR-TB-35-500-0H 8083774
Жүріс: 500мм • Үлгі өлшемі: 35 • Бағыттаушы/бұралудан қорғау: домалау бағыттағышы (шарлы) • Қорғау класы: IP20
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 8083774 |
| Бос жүрістегі қозғалыс сәті | 0,1 Nm |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Тісті белдіктің қысқыш бөлігі | Бериллий қола |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында PWIS заттары бар |
| Тісті белдік | шыны талшықты және нейлонмен қапталған полихлорпрен |
| Арба | алюминий қорытпасы,анодталған |
| Қорғау сыныбы | IP20 |
| Беру коэффициенті | 58 mm/U |
| Қақпақ | анодталған алюминий |
| Максималды жетек моменті | 0,46 Нм |
| Макс. жылдамдық | 0.9 ÷ 3 м/с |
| Бос режимдегі макс. қарсылық | 10,8 N |
| Макс. жеделдету | 50 m/s2 |
| Таңбалау | ELGR-TB-35-500-0H |
| Салмақ | 2720г |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Бағыттаушы/бұралудан қорғау | домалау бағыттағышы (шарлы) |
| Қайталануы | 0.1 мм |
| Профиль | Алюминий қорытпасы,Анодталған |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 50°C |
| Жұмыс барысы | 500 mm |
| Жұмыс циклі | 100% |
| Анықтамалық мәні, қозғалыс сипаттамасы | 5.000 km |
| Қозғалтқыш түрі | сервомотор,қадамдық мотор |
| Конструкция түрі | тісті белбеуі бар электромеханикалық желілік жетек |
| Өлшем | 3.5" |
| Тісті белдікті ұзарту | 0.094% |
| Барысы | 500 мм |
| Тісті белдіктің қадамы | 2 mm |
| Шығыр | Қоспаланған болат, тот баспайтын |
| Жетек тетігінің тиімді диаметрі | 18,46 mm |
- Бағасы: 1 018 782 ₸


