
- Бар
- Коды:26072
ЕЛГР-ТБ-45-100- 0H 8083776 FESTO - Тісті белбеуі бар жетектер
1 017 650 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы ELGR-TB-45-100-0H 8083776
Жүріс: 100мм • Үлгі өлшемі: 45 • Бағыттаушы/бұралудан қорғау: домалау бағыттағышы (шарлы) • Қорғау класы: IP20
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 8083776 |
| Бос жүрістегі қозғалыс сәті | 0,2 Nm |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Тісті белдіктің қысқыш бөлігі | Бериллий қола |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында PWIS заттары бар |
| Тісті белдік | шыны талшықты және нейлонмен қапталған полихлорпрен |
| Арба | алюминий қорытпасы,анодталған |
| Қорғау сыныбы | IP20 |
| Беру коэффициенті | 78 mm/U |
| Қақпақ | анодталған алюминий |
| Максималды жетек моменті | 1.24Нм |
| Макс. жылдамдық | 1 ÷ 3 м/с |
| Бос режимдегі макс. қарсылық | 16,1 N |
| Макс. жеделдету | 50 m/s2 |
| Таңбалау | ELGR-TB-45-100-0H |
| Салмақ | 3730ж |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Бағыттаушы/бұралудан қорғау | домалау бағыттағышы (шарлы) |
| Қайталануы | 0.1 мм |
| Профиль | Алюминий қорытпасы,Анодталған |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 50°C |
| Жұмыс барысы | 100 mm |
| Жұмыс циклі | 100% |
| Анықтамалық мәні, қозғалыс сипаттамасы | 5.000 km |
| Қозғалтқыш түрі | сервомотор,қадамдық мотор |
| Конструкция түрі | тісті белбеуі бар электромеханикалық желілік жетек |
| Өлшем | 45 |
| Тісті белдікті ұзарту | 0.08% |
| Барысы | 100мм |
| Тісті белдіктің қадамы | 3 mm |
| Шығыр | Қоспаланған болат, тот баспайтын |
| Жетек тетігінің тиімді диаметрі | 24,83 mm |
- Бағасы: 1 017 650 ₸


