
- Бар
- Коды:75754
ЭЛГС-ТБ-КФ-45-800- ST-M-H1-PLK-AA 8083669 FESTO - Белдігі бар электр жетегі
2 406 215 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы ELGS-TB-KF-45-800-ST-M-H1-PLK-AA 8083669
Дискретті шығыс: PNP • Үлгі өлшемі: 45 • Позицияны анықтау: қозғалтқыш кодтаушысы • Бағыттаушы/бұралудан қорғау: жылжымалы бағыттаушы (шарикті) • Қорғау класы: IP40 • Жұмыс кернеуі: 24 V DC
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 8083669 |
| Арбаның салмағы | 55ж |
| Ротордың орналасу датчигі | Абсолютті бір айналымды кодер |
| Дискретті кірістер, саны | 2 |
| Дискретті шығу | PNP |
| Көрсету | LED |
| Қосымша функциялар | integrated end-position sensing,user interface |
| Кернеудің рұқсат етілген ауытқулары | ±15 % |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Жабылатын таспа | Тот баспайтын болаттан жасалған таспа |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында PWIS заттары бар |
| Тісті белдік | Шыны талшығы бар полихлорпрен |
| Өнеркәсіптік шинаның интерфейсі | IO-Link,User interface |
| Арба | алюминий қысыммен құю |
| Қауіпсіздік сыныбы | III |
| Қорғау сыныбы | IP40 |
| Беру коэффициенті | 60 mm/U |
| Инерцияның айналу сәті | 8,5 * 10³ mm4 |
| Қақпақ | алюминий жабыны бар |
| Сызықтың макс. ұзындығы | 15 m inputs,15 m outputs,20 м с IO-Link |
| Макс. токты тұтыну | 5300мА |
| Макс. жылдамдық | 1.2 м/с |
| Макс. ток, логиканың цифрлық шығысы | 100 mA |
| Макс. жеделдету | 6 m/s2 |
| Таңбалау | ELGS-TB-KF-45-800-ST-M-H1-PLK-AA |
| Салмақ | 3630ж |
| Температураны бақылау | Integrated precise CMOS temperature sensor with analogue output,Қызып кету кезінде тоқтау |
| Монтаждау ережесі | көлденеңінен |
| Бағыттаушы рельс | Шыңдалған болат |
| Бағыттаушы/бұралудан қорғау | домалау бағыттағышы (шарлы) |
| Номиналды ток | 5.3A |
| Позицияны анықтау | қозғалтқыш кодтаушысы |
| Көлденең пайдалы жүктеменің бағдарлы мәні | 2,5 kg |
| Ауаның салыстырмалы ылғалдылығы | 0 - 90 % |
| Қайталануы | 0.1 мм |
| Жылжымалы масса | 169ж |
| Қоршаған орта температурасы туралы ескертпе | Above an ambient temperature of 30 °C, the power must be reduced by 2% per K. |
| Айналмалы кодерді өлшеу принципі | магнитті |
| Профиль | Анодталған алюминий |
| Жұмыс температурасы | 0 ÷ 50°C |
| Жұмыс кернеуі | 24 V DC |
| Жұмыс барысы | 800 mm |
| Жұмыс циклі | 100% |
| Жүріс резерві | 0 mm |
| Ерекшелік, сандық енгізу | Based on IEC 61131-2, type 1 |
| Тарау | Бекітетін екпін, негативті,Бекітетін екпін, позитивті |
| Қозғалтқыш түрі | қадамдық мотор |
| Конструкция түрі | тісті белбеуі бар электромеханикалық желілік жетек;кіріктірілген қозғалтқышы бар |
| Өлшем | 45 |
| Ротордың орналасу кодерінің триггері | 16 Bit |
| Тісті белдікті ұзарту | 0.187% |
| Тісті белдіктің қадамы | 2 mm |
| Шығыр | Қоспаланған болат, тот баспайтын |
| Жетек тетігінің тиімді диаметрі | 19,1 mm |
- Бағасы: 2 406 215 ₸






