
- Бар
- Коды:25795
EGC-80- -BS-KF 556808 FESTO - Шпиндельді жетек
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы EGC-80- -BS-KF 556808
Жүріс: 50мм • Өлшем өлшемі: ø80мм • Бағыттаушы/бұралудан қорғау: жылжымалы бағыттаушы (шарикті) • Қорғау класы: IP40
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 556808 |
| Шпиндель гайкасы | Болат |
| Шпиндельдің диаметрі | 15 mm |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Арба | алюминий қорытпасы,анодталған |
| Қорғау сыныбы | IP40 |
| Сәттің орнын толтырушы | Алюминий қорытпасы,Анодталған |
| Беру коэффициенті | 10 ÷ 20 mm/U |
| Инерцияның айналу сәті | 255 * 10³ mm4 |
| Қақпақ | анодталған алюминий |
| Макс. жетек білігіндегі радиалды күш | 250 N |
| Макс. жылдамдық | 0.5 ÷ 1 м/с |
| Макс. жеделдету | 15 m/s2 |
| Таңбалау | EGC-80- -BS-KF |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Бағыттаушы рельс | Болат |
| Бағыттаушы/бұралудан қорғау | домалау бағыттағышы (шарлы) |
| Бекіткіштегі пневматикалық арна | M5 |
| Қайталануы | 0.02 мм |
| Профиль | Алюминий қорытпасы,Анодталған |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 60°C |
| Жұмыс барысы | 50 ÷ 2.000 mm |
| Жұмыс циклі | 100% |
| Қозғалтқыш түрі | сервомотор,қадамдық мотор |
| Конструкция түрі | шарлы бұрандалы берілісі бар электромеханикалық желілік жетек |
| Шпиндель түрі | Шарлы-бұрандалы шпиндель |
| Өлшем | ø80 мм |
| Барысы | 50 мм |
| Шпиндель | Болат |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз





