
- Бар
- Коды:26020
ЕЛГА-БС-КФ-70- - 8024918 FESTO - шпинделі бар жетек
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы ELGA-BS-KF-70- - 8024918
Жүріс: 50мм • Үлгі өлшемі: 70 • Бағыттаушы/бұралудан қорғау: домалау бағыттағышы (шарлы) • Қорғау класы: IP40
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 8024918 |
| Шпиндель гайкасы | Болат |
| Шпиндельдің диаметрі | 12 mm |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында PWIS заттары бар |
| Арба | алюминий қорытпасы,анодталған |
| Қорғау сыныбы | IP40 |
| Беру коэффициенті | 10 mm/U |
| Инерцияның айналу сәті | 28,3 * 10³ mm4 |
| Қақпақ | анодталған алюминий |
| Макс. жетек білігіндегі радиалды күш | 220 N |
| Макс. жылдамдық | 0.5 м/с,3000 айн/мин |
| Макс. жеделдету | 15 m/s2 |
| Таңбалау | ELGA-BS-KF-70- - |
| Қозғалыстың максималды жылдамдығындағы бос жүріс моменті | 0,24 Nm |
| Ең аз орын ауыстыру жылдамдығымен бос жүріс моменті | 0,17 Nm |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Бағыттаушы рельс | Болат |
| Бағыттаушы/бұралудан қорғау | домалау бағыттағышы (шарлы) |
| Қайталануы | 0.02 мм |
| Жылжымалы масса | 804г |
| Профиль | Алюминий қорытпасы,Анодталған |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 60°C |
| Жұмыс барысы | 50 ÷ 900 mm |
| Статикалық ауытқу (тыныштықта жүктеме) | жетек ұзындығының 0.1% |
| Қозғалтқыш түрі | сервомотор,қадамдық мотор |
| Конструкция түрі | шарлы бұрандалы берілісі бар электромеханикалық желілік жетек |
| Шпиндель түрі | Шарлы-бұрандалы шпиндель |
| Өлшем | 70 |
| Барысы | 50 мм |
| Шпиндель қадамы | 10 mm/U |
| Шпиндель | Болат |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


