
- Бар
- Коды:26029
ЕЛГА-БС-КФ-80-100- 0H-20P-ML 8041829 FESTO - Шпиндельді жетек
3 983 500 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы ELGA-BS-KF-80-100-0H-20P-ML 8041829
Жүріс: 100мм • Үлгі өлшемі: ø80мм • Бағыттаушы/бұралудан қорғау: домалау бағыттағышы (шарлы) • Қорғау класы: IP40
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 8041829 |
| Шпиндель гайкасы | Болат |
| Шпиндельдің диаметрі | 15 mm |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында PWIS заттары бар |
| Арба | алюминий қорытпасы,анодталған |
| Қорғау сыныбы | IP40 |
| Беру коэффициенті | 20 mm/U |
| Инерцияның айналу сәті | 67,3 * 10³ mm4 |
| Қақпақ | анодталған алюминий |
| Макс. жетек білігіндегі радиалды күш | 250 N |
| Макс. жылдамдық | 1 м/с,3000 айн/мин |
| Макс. жеделдету | 15 m/s2 |
| Таңбалау | ELGA-BS-KF-80-100-0H-20P-ML |
| Қозғалыстың максималды жылдамдығындағы бос жүріс моменті | 0,6 Nm |
| Ең аз орын ауыстыру жылдамдығымен бос жүріс моменті | 0,35 Nm |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Бағыттаушы рельс | Болат |
| Бағыттаушы/бұралудан қорғау | домалау бағыттағышы (шарлы) |
| Қайталануы | 0.02 мм |
| Жылжымалы масса | 1370г |
| Профиль | Алюминий қорытпасы,Анодталған |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 60°C |
| Жұмыс барысы | 100 mm |
| Жүріс резерві | 0 mm |
| Статикалық ауытқу (тыныштықта жүктеме) | жетек ұзындығының 0.1% |
| Қозғалтқыш түрі | сервомотор,қадамдық мотор |
| Конструкция түрі | шарлы бұрандалы берілісі бар электромеханикалық желілік жетек |
| Шпиндель түрі | Шарлы-бұрандалы шпиндель |
| Өлшем | ø80 мм |
| Барысы | 100мм |
| Шпиндель қадамы | 20 mm/U |
| Шпиндель | Болат |
- Бағасы: 3 983 500 ₸


