
- Бар
- Коды:25878
ЕЛГК-БС-КФ-32-100- 8P 8061477 FESTO - шпиндельді жетек
1 365 125 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы ELGC-BS-KF-32-100-8P 8061477
Үлгі өлшемі: ø32 мм • Бағыттаушы/бұралудан қорғау: домалау бағыттағышы (шарлы) • Қорғау класы: IP40
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 8061477 |
| Шпиндель гайкасы | Болат |
| Шпиндельдің диаметрі | 8 mm |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Жабылатын таспа | Қоспаланған болат, тот баспайтын |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында PWIS заттары бар |
| Арба | алюминий қысыммен құю |
| Қорғау сыныбы | IP40 |
| Интерфейс коды, жетек | V25 |
| Беру коэффициенті | 8 mm/U |
| Инерцияның айналу сәті | 1,7 * 10³ mm4 |
| Қақпақ | алюминий жабыны бар |
| Макс. жылдамдық | 0.6 м/с,4500 айн/мин |
| Макс. жеделдету | 15 m/s2 |
| Таңбалау | ELGC-BS-KF-32-100-8P |
| Қозғалыстың максималды жылдамдығындағы бос жүріс моменті | 0,04 Nm |
| Ең аз орын ауыстыру жылдамдығымен бос жүріс моменті | 0,02 Nm |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Бағыттаушы рельс | Болат |
| Бағыттаушы/бұралудан қорғау | домалау бағыттағышы (шарлы) |
| Қайталануы | 0.015 мм |
| Жылжымалы масса | 83.4ж |
| Профиль | Анодталған алюминий |
| Жұмыс температурасы | 0 ÷ 50°C |
| Жұмыс барысы | 100 mm |
| Жүріс резерві | 0 mm |
| Статикалық ауытқу (тыныштықта жүктеме) | жетек ұзындығының 0.1% |
| Қозғалтқыш түрі | сервомотор,қадамдық мотор |
| Конструкция түрі | шарлы бұрандалы берілісі бар электромеханикалық желілік жетек |
| Шпиндель түрі | Шарикті-бұрандалы беріліс |
| Өлшем | ø32 мм |
| Шпиндель қадамы | 8 mm/U |
| Шпиндель | Болат |
- Бағасы: 1 365 125 ₸






