
- Бар
- Коды:25894
ЕЛГК-БС-КФ-60-300- 12P 8061493 FESTO - Шпиндельді жетек
1 517 598 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы ELGC-BS-KF-60-300-12P 8061493
Үлгі өлшемі: 60 • Бағыттаушы/бұралудан қорғау: домалау бағыттағышы (шарлы) • Қорғау класы: IP40
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 8061493 |
| Шпиндель гайкасы | Болат |
| Шпиндельдің диаметрі | 12 mm |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Жабылатын таспа | Қоспаланған болат, тот баспайтын |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында PWIS заттары бар |
| Арба | алюминий қысыммен құю |
| Қорғау сыныбы | IP40 |
| Интерфейс коды, жетек | T42 |
| Беру коэффициенті | 12 mm/U |
| Инерцияның айналу сәті | 29,8 * 10³ mm4 |
| Қақпақ | алюминий жабыны бар |
| Макс. жылдамдық | 0.8 м/с,4000 айн/мин |
| Макс. жеделдету | 15 m/s2 |
| Таңбалау | ELGC-BS-KF-60-300-12P |
| Қозғалыстың максималды жылдамдығындағы бос жүріс моменті | 0,246 Nm |
| Ең аз орын ауыстыру жылдамдығымен бос жүріс моменті | 0,042 Nm |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Бағыттаушы рельс | Болат |
| Бағыттаушы/бұралудан қорғау | домалау бағыттағышы (шарлы) |
| Қайталануы | 0.01 мм |
| Жылжымалы масса | 525ж |
| Профиль | Анодталған алюминий |
| Жұмыс температурасы | 0 ÷ 50°C |
| Жұмыс барысы | 300 mm |
| Жүріс резерві | 0 mm |
| Статикалық ауытқу (тыныштықта жүктеме) | жетек ұзындығының 0.1% |
| Қозғалтқыш түрі | сервомотор,қадамдық мотор |
| Конструкция түрі | шарлы бұрандалы берілісі бар электромеханикалық желілік жетек |
| Шпиндель түрі | Шарикті-бұрандалы беріліс |
| Өлшем | 60 |
| Шпиндель қадамы | 12 mm/U |
| Шпиндель | Болат |
- Бағасы: 1 517 598 ₸






