
- Бар
- Коды:75731
ЭЛГС-БС-КФ-32-600- 8P-ST-M-H1-PLK-AA 8083429 FESTO - Бұрандасы бар электр жетегі
2 678 200 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы ELGS-BS-KF-32-600-8P-ST-M-H1-PLK-AA 8083429
Дискретті шығыс: PNP • Өлшем өлшемі: ø32 мм • Позицияны анықтау: қозғалтқыш кодтаушысы • Бағыттаушы/бұралудан қорғау: жылжымалы бағыттаушы (шарикті) • Қорғау класы: IP40 • Жұмыс кернеуі: 24 V DC
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 8083429 |
| Шпиндель гайкасы | Болат |
| Ротордың орналасу датчигі | Абсолютті бір айналымды кодер |
| Шпиндельдің диаметрі | 8 mm |
| Дискретті кірістер, саны | 2 |
| Дискретті шығу | PNP |
| Көрсету | LED |
| Қосымша функциялар | integrated end-position sensing,user interface |
| Кернеудің рұқсат етілген ауытқулары | ±15 % |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Жабылатын таспа | Қоспаланған болат, тот баспайтын |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында PWIS заттары бар |
| Өнеркәсіптік шинаның интерфейсі | IO-Link,User interface |
| Арба | алюминий қысыммен құю |
| Қауіпсіздік сыныбы | III |
| Қорғау сыныбы | IP40 |
| Беру коэффициенті | 8 mm/U |
| Инерцияның айналу сәті | 1,7 * 10³ mm4 |
| Қақпақ | алюминий жабыны бар |
| Сызықтың макс. ұзындығы | 15 m inputs,15 m outputs,20 м с IO-Link |
| Макс. токты тұтыну | 0.125мА |
| Макс. жылдамдық | 0,18 м/с |
| Макс. ток, логиканың цифрлық шығысы | 100 mA |
| Макс. жеделдету | 5 m/s2 |
| Таңбалау | ELGS-BS-KF-32-600-8P-ST-M-H1-PLK-AA |
| Салмақ | 1969ж |
| Температураны бақылау | Integrated precise CMOS temperature sensor with analogue output,Қызып кету кезінде тоқтау |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Бағыттаушы рельс | Болат |
| Бағыттаушы/бұралудан қорғау | домалау бағыттағышы (шарлы) |
| Номиналды ток | 0.125A |
| Позицияны анықтау | қозғалтқыш кодтаушысы |
| Пайдалы жүктеменің бағдарлы мәні, тік | 2 kg |
| Көлденең пайдалы жүктеменің бағдарлы мәні | 2 kg |
| Ауаның салыстырмалы ылғалдылығы | 0 - 90 % |
| Қайталануы | 0.015 мм |
| Жылжымалы масса | 83.4ж |
| Қоршаған орта температурасы туралы ескертпе | Above an ambient temperature of 30 °C, the power must be reduced by 2% per K. |
| Айналмалы кодерді өлшеу принципі | магнитті |
| Профиль | Анодталған алюминий |
| Жұмыс температурасы | 0 ÷ 50°C |
| Жұмыс кернеуі | 24 V DC |
| Жұмыс барысы | 600 mm |
| Жұмыс циклі | 100% |
| Жүріс резерві | 0 mm |
| Ерекшелік, сандық енгізу | Based on IEC 61131-2, type 1 |
| Статикалық ауытқу (тыныштықта жүктеме) | жетек ұзындығының 0.1% |
| Тарау | Бекітетін екпін, негативті,Бекітетін екпін, позитивті |
| Қозғалтқыш түрі | қадамдық мотор |
| Конструкция түрі | шарлы бұрандалы берілісі бар электромеханикалық желілік жетек;кіріктірілген қозғалтқышы бар |
| Шпиндель түрі | Шарикті-бұрандалы беріліс |
| Өлшем | ø32 мм |
| Ротордың орналасу кодерінің триггері | 16 Bit |
| Шпиндель қадамы | 8 mm/U |
| Шпиндель | Болат |
- Бағасы: 2 678 200 ₸




