
- Бар
- Коды:75685
ЭПК-БС-32-150- 3P-A 5428838 FESTO - Электр-цилиндр
770 390 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы EPCC-BS-32-150-3P-A 5428838
Жүріс: 150мм • Үлгі өлшемі: ø32мм • Бағыттаушы/бұралуға қарсы: сырғымалы бағыттаушы • Қорғаныс класы: IP40 • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 5428838 |
| Шпиндель гайкасы | Болат |
| Шпиндельдің диаметрі | 8 mm |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында PWIS заттары бар |
| Қорғау сыныбы | IP40 |
| Сабақтың соңы | сыртқы бұранда |
| Ғимарат | алюминий |
| Макс. жетек білігіндегі радиалды күш | 75 N |
| Макс. жылдамдық | 0.188 м/с |
| Штанганың макс. бұрыштық ауытқуы ± | 1º |
| Макс. жеделдету | 5 m/s2 |
| Таңбалау | EPCC-BS-32-150-3P-A |
| Монтаждау | керек-жарақтардың көмегімен ішкі бұрандамен |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Бағыттаушы/бұралудан қорғау | сырғымалы бағыттаушы |
| Пайдалы жүктеменің бағдарлы мәні, тік | 12 kg |
| Көлденең пайдалы жүктеменің бағдарлы мәні | 24 kg |
| Негізгі материал | алюминий |
| Ауаның салыстырмалы ылғалдылығы | 0 - 95%, конденсат түзілмейді |
| Қайталануы | 0.02 мм |
| Жұмыс температурасы | 0 ÷ 60°C |
| Жұмыс циклі | 100% |
| Қайтымды люфт | 100 мкм |
| Жүріс резерві | 0 mm |
| Өзек бұранда | M8 |
| Қозғалтқыш түрі | сервомотор,қадамдық мотор |
| Конструкция түрі | шарлы бұрандалы берілісі бар электр цилиндрі |
| Шпиндель түрі | Шарикті-бұрандалы беріліс |
| Өлшем | ø32 мм |
| Барысы | 150мм |
| Шпиндель қадамы | 3 mm/U |
| Шпиндель | Илектелген мойынтіректі болат |
| Өзек | тот баспайтын қоспаланған болат |
- Бағасы: 770 390 ₸



