
- Бар
- Коды:25660
ЭПКО-40-150- 5P-ST-E 1472505 FESTO - Электр цилиндрі
2 232 755 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы EPCO-40-150-5P-ST-E 1472505
Жүріс: 150мм • Өлшем өлшемі: ø40мм • Бағыттаушы/бұралуға қарсы: сырғымалы бағыттаушы • Қорғаныс класы: IP40 • Жұмыс кернеуі: 24 В тұрақты ток • Корпус материалы: анодталған алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 1472505 |
| Шпиндель гайкасы | Болат |
| Ротордың орналасу датчигі | Қосымша кодтаушы |
| Шпиндельдің диаметрі | 12 mm |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында PWIS заттары бар |
| Айналмалы кодтаушы интерфейсі | RS422 TTL AB-арна + нөлдік индекс |
| Қорғау сыныбы | IP40 |
| Сабақтың соңы | сыртқы бұранда |
| Ғимарат | анодталған алюминий |
| Қақпақ | анодталған алюминий |
| Макс. жылдамдық | 0,18 м/с |
| Штанганың макс. бұрыштық ауытқуы ± | 1 deg |
| Макс. жеделдету | 10 m/s2 |
| Таңбалау | EPCO-40-150-5P-ST-E |
| Салмақ | 3410ж |
| Монтаждау | керек-жарақтардың көмегімен ішкі бұрандамен |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Бағыттаушы/бұралудан қорғау | сырғымалы бағыттаушы |
| Номиналды ток | 4.2A |
| Пайдалы жүктеменің бағдарлы мәні, тік | 60 kg |
| Көлденең пайдалы жүктеменің бағдарлы мәні | 120 kg |
| Негізгі материал | алюминий |
| Ауаның салыстырмалы ылғалдылығы | 0 - 85%, конденсат түзілмейді |
| Қайталануы | 0.02 мм |
| Қадамдық бұрыштың қателігі | ±5 % |
| Айналмалы кодерді өлшеу принципі | оптикалық |
| Жұмыс температурасы | 0 ÷ 50°C |
| Жұмыс кернеуі | 24 V DC |
| Жұмыс циклі | 100% |
| Қайтымды люфт | 0,1 mm |
| Жүріс резерві | 0 mm |
| Өзек бұранда | M10x1.25 |
| Қозғалтқыш түрі | қадамдық мотор |
| Конструкция түрі | шарлы бұрандалы берілісі бар электр цилиндрі |
| Шпиндель түрі | Шарикті-бұрандалы беріліс |
| Өлшем | ø40 мм |
| Барысы | 150мм |
| Шпиндель қадамы | 5 mm/U |
| Толық адымдағы қадамдық бұрыш | 1,8 deg |
| Шпиндель | Илектелген мойынтіректі болат |
| Өзек | тот баспайтын қоспаланған болат |
- Бағасы: 2 232 755 ₸

