
- Бар
- Коды:25732
ESBF-...-50- - 8022601 FESTO - Электрцилиндр
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы ESBF-...-50- - 8022601
Жүріс: 30 ÷ 1000мм • Үлгі өлшемі: ø50 мм • Стандарт: ISO 15552 • Позицияны анықтау: датчиктерге арналған магнитпен • Бағыттаушы/бұралудан қорғау: сырғымалы бағыттаушы • Қорғаныс класы: IP40 • Корпус материалы: анодталған алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 8022601 |
| Бұрандалар | Мырышталған,Болат |
| Шпиндель гайкасы | Илектелген мойынтіректі болат |
| Бос жүрістегі қозғалыс сәті | 0,3 Nm |
| Шпиндельдің диаметрі | 20 mm |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында PWIS заттары бар |
| Қорғау сыныбы | IP40 |
| Интерфейс коды, жетек | D50 |
| Ғимарат | анодталған алюминий |
| Қақпақ | анодталған алюминий |
| Макс. жетек білігіндегі радиалды күш | 300 N |
| Штанганың макс. бұрыштық ауытқуы ± | 0,15 deg |
| Таңбалау | ESBF-...-50- - |
| Монтаждау | керек-жарақтардың көмегімен ішкі бұрандамен |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Бағыттаушы/бұралудан қорғау | сырғымалы бағыттаушы |
| Позицияны анықтау | датчиктерге арналған магнитпен |
| Негізгі материал | алюминий |
| Ауаның салыстырмалы ылғалдылығы | 0 - 95 % |
| Жұмыс температурасы | 0 ÷ 60°C |
| Жұмыс циклі | 100% |
| Өзек бұранда | M16x1.5 |
| Стандарт | ISO 15552 |
| Қозғалтқыш түрі | сервомотор,қадамдық мотор |
| Конструкция түрі | конфигурациясына байланысты |
| Өлшем | ø50 мм |
| Барысы | 30 ÷ 1000мм |
| Шпиндель | Илектелген мойынтіректі болат |
| Өзек | тот баспайтын қоспаланған болат |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз






