
- Бар
- Коды:25769
ЕСБФ-БС-80-300- 15P 574109 FESTO - Электр цилиндрі
5 365 492 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы ESBF-BS-80-300-15P 574109
Жүріс: 300мм • Өлшем өлшемі: ø80 мм • Стандарт: ISO 15552 • Позицияны анықтау: датчиктерге арналған магнитпен • Бағыттаушы/бұралудан қорғау: сырғымалы бағыттаушы • Қорғаныс класы: IP40 • Корпус материалы: анодталған алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 574109 |
| Бұрандалар | Мырышталған,Болат |
| Шпиндель гайкасы | Илектелген мойынтіректі болат |
| Бос жүрістегі қозғалыс сәті | 0,6 Nm |
| Шпиндельдің диаметрі | 32 mm |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында PWIS заттары бар |
| Қорғау сыныбы | IP40 |
| Интерфейс коды, жетек | D80 |
| Сабақтың соңы | сыртқы бұранда |
| Ғимарат | анодталған алюминий |
| Максималды жетек моменті | 33.7 Нм |
| Макс. жетек білігіндегі радиалды күш | 1.100 N |
| Макс. жылдамдық | 0,7 м/с |
| Штанганың макс. бұрыштық ауытқуы ± | 0,5 deg |
| Макс. жеделдету | 15 m/s2 |
| Таңбалау | ESBF-BS-80-300-15P |
| Салмақ | 12043г |
| Монтаждау | керек-жарақтардың көмегімен ішкі бұрандамен |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Бағыттаушы/бұралудан қорғау | сырғымалы бағыттаушы |
| Позицияны анықтау | датчиктерге арналған магнитпен |
| Негізгі материал | алюминий |
| Ауаның салыстырмалы ылғалдылығы | 0 - 95 % |
| Қайталануы | 0.01 мм |
| Жұмыс температурасы | 0 ÷ 60°C |
| Жұмыс барысы | 300 mm |
| Жұмыс циклі | 100% |
| Қайтымды люфт | 30 µm |
| Өзек бұранда | M20x1.5 |
| Стандарт | ISO 15552 |
| Қозғалтқыш түрі | сервомотор |
| Конструкция түрі | шарлы бұрандалы берілісі бар электр цилиндрі |
| Шпиндель түрі | Шарлы-бұрандалы шпиндель |
| Өлшем | ø80 мм |
| Барысы | 300мм |
| Шпиндель қадамы | 15 mm/U |
| Шпиндель | Илектелген мойынтіректі болат |
| Өзек | тот баспайтын қоспаланған болат |
- Бағасы: 5 365 492 ₸






