- Бар
PRO36-AD ықшам магнитті бұрғылау машинасы
Бағасын нақтылаңыз
"Вектор" ЖАҚ ҮЕҰ мүлдем жаңа өндірістік құралды ұсынады PRO36-AD – бұл ең ықшам магнитті бұрғылау машинасы, оның биіктігі 176 мм болғандықтан, қиын жерлерде жұмыс істеуге өте ыңғайлы.
Жаңа корпустағы электр жетегі мен беріліс қорабының бірегей орналасуы ең аз өлшемдері бар электрлік бұрғылау машинасын жасауға мүмкіндік берді: ұзындығы 380 мм, ені 147 мм және биіктігі небәрі 176 мм. Мұндай өлшемдер мен "ысырмасы" бар алынбалы беру тұтқасы машинаның тіпті ең тар жерлерге де сәйкес келуіне мүмкіндік береді. Шағын өлшемі мен жеңіл салмағына (9,5 кг-нан аз) қарамастан, PRO36-AD магнитті бұрғылау машинасы диаметрі 36 мм-ге дейінгі негізгі қашаулармен, сондай-ақ бұрғылау және қарсы тесіктермен бұрғылау жұмыстарын оңай орындай алады. Сонымен қатар, ол диаметрі 12 мм-ге дейінгі бұралмалы бұрғылармен жұмыс істей алады.
Жалпы алғанда, бұл машина жоғары сенімділікпен, қарапайым техникалық қызмет көрсетумен және пайдаланудың қарапайымдылығымен сипатталады. Негізгі жұмыс құралы – 19 мм Weldon қосқышына арналған сақиналы кескіштер. Карбидті ұштары бар негізгі бұрғылар үшін бұрғылаудың максималды тереңдігі 30 мм. Жоғары жылдамдықты болаттан жасалған бұрғылардың стандартты тереңдігі 20 мм, бірақ ұзын гильза арқылы 25 мм-ге дейін ұлғайтылуы мүмкін.
Конструкция ерекшеліктерінің ішінде екі жағынан да орнатуға болатын ысырмасы бар алынбалы беру тұтқасын атап өту қажет.
Біз ұсынатын барлық басқа магниттік негіздегі бұрғылау машиналары сияқты, PRO-36 да жұмысшылардың қауіпсіздігі үшін қорғаныс қақпағымен жабдықталған. Тозуға төзімді құбырлы бағыттағыштар ұзақ қызмет ету мерзіміне ықпал етеді.
Магнитті бұрғылау машинасының электромагниттік негізі бар, ол тегіс емес және кедір-бұдыр беттерге (MFSC жүйесі) тартылыс күшін арттырады, бұл жұмысты айтарлықтай жеңілдетеді және әртүрлі жазықтықтарда бұрғылаудың ыңғайлылығын арттырады.
Жеткізу көлеміне жұмысқа дереу кірісу үшін қажет нәрсенің бәрі кіреді – кілттер жинағы, қауіпсіздік белдігі, құралды бекітуге арналған патрон және салқындатқыш сұйықтыққа арналған ыдыс.
Осылайша, PRO36-AD өзінің өлшемдеріне байланысты кәдімгі магнитті бұрғылау станоктары сыймайтын кеңістігі шектеулі жерлерде өте қолайлы, бұл стационарлық станоктар туралы айтуға болады.
Жеткізу жиынтығы:- Қаптама жәшік;
- Салқындатуға арналған сыйымдылық;
- Қауіпсіздік белдігі;
- Құралды бекітуге арналған патрон;
- Пайдаланушы нұсқаулығы.
PRO36-AD магнитті бұрғылау машинасын сатып алыңыз
"Вектор" ЖАҚ компаниясы Беларусь Республикасының аумағында, Ресей Федерациясында және Қазақстан Республикасында заманауи мобильді өнеркәсіптік электр құралдары мен жабдықтарын өндіруді және сатуды жүзеге асырады, бұл тіпті ең күрделі сатып алушыны таң қалдыруы мүмкін.
"Вектор" ЖАҚ ҮЕҰ әлемдік сапаның барлық стандарттарына сәйкес келетін ең заманауи жабдықтарды ғана шығарады. Құралдың жоғары сапасы мен сенімділігіне қол жеткізу үшін бизнеске сауатты және саналы көзқараспен қатар тек озық технологияларды пайдаланады.
Сіз әрқашан кеңес алу үшін біздің мамандарға жүгіне аласыз. Бізде қатаң іріктеуден өткен үздік мамандар ғана жұмыс істейді. Олар сізді қызықтыратын барлық мәселелер бойынша кеңес береді, магнитті бұрғылау машинасын сауатты пайдалану бойынша көмек көрсетеді. Біз әрқашан жабдықтың сізге ыңғайлы мерзімде уақтылы жеткізілуіне кепілдік береміз.
"Вектор" ЖАҚ ҮЕҰ — бұл клиентке бағдарланған компания: біз әрқашан сатып алушы жағындамыз.
Артықшылықтары
| Қуаты, Вт | 920 |
| Айналу жиілігі, айн/мин | 370 |
| Кернеу/ток жиілігі, В/Гц | 220-240/50-60 |
| Салмағы, кг | 9,5 |
| Өзекті бұрғымен бұрғылау диаметрі, макс.мм | 36 |
| Спиральді бұрғымен бұрғылау диаметрі, макс.мм | 12 |
| Зенкерлеу, мм | 40 |
| Жұмыс барысы, мм | 39 |
| Макс. бұрғылау тереңдігі мм | бұрғылармен 30 ТКТ |
| Тұтынылатын қуат | 1000 Вт |
| Магниттік негіздің тартылыс күші | 8900 Н (908 кг) |
| Магниттік негіздің өлшемдері | 90х180х38,5 мм |
| Дайындаманың минималды қалыңдығы, мм | 6 |
| Аспапты қондыру | 19 мм Уэлдон |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Жағдайы | Жаңа |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

