- Бар
PRO-35 ADA ATEX пневматикалық магнитті бұрғылау машинасы
Бағасын нақтылаңыз
Пневматикалық магнитті бұрғылау машинасы Promotech PRO-35 ADA ATEX — электр тогының соғу қаупі бар өндірісте жұмыс істеуге арналған құрал.
Бұрғылау станоктары металл өңдеу өнеркәсібінің ажырамас бөлігі болып табылады. Бұрғылау жүйелері үздіксіз материалдағы тесіктерді өңдеу және бұрғылау, бұрғылау және т.б. үшін қолданылады. Станоктар қуаты, басқару тәсілі бойынша ерекшеленеді. Негізгі параметрлердің бірі станок өңдейтін тесіктің ықтимал диаметрі болып табылады. Бұрғылар, фрезалар, есептегіштер және басқа да қосымша құралдар станокпен бірге әртүрлі жұмыстарды орындау үшін қолданылады.
Кәдімгі бұрғылау прессінің кемшілігі оның өлшемі шектеулі дайындамамен жұмыс істеуінде. Тіпті үлкен станоктардың өзінде бұрғыны көтерудің максималды биіктігі және тірек тірегінен бұрғы осіне дейінгі қашықтық бар. Магнитті бұрғылау машинасы бұл мәселені шеше алады. Магнитті негіздегі станок жұмыс үстелінде және жеке дайындамада ғана емес, сонымен қатар дайын конструкцияларда, кіріктірілген немесе габаритті бөлшектерде жұмыс істеуге мүмкіндік беретін жылжымалы құрал болып табылады.
Қуатты магнитті жастықты металл бетіне бекітіп, тіпті жету қиын жерлерде де жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Жылжымалы бұрғылау станогы өзінің ықшамдылығымен ерекшеленеді, бұл жұмысты одан да ыңғайлы етеді.
PRO-35 ADA ATEX пневматикалық магнитті бұрғылау машинасы
Өндірісте электр тоғымен зақымдану мүмкіндігімен жұмыс істеу үшін дұрыс құралды таңдаған жөн. Мұндай жағдайларда металл өңдеу үшін пневматикалық магнитті бұрғылау машинасы жасалды. Пневматикалық жетектің болуына байланысты станок тікелей электр қуатынсыз жұмыс істейді. Өрт немесе жарылыс қаупі бар ортада жұмыс істегенде, бұрғылау прессінде жұмыс істегенде пайда болуы мүмкін ұшқындардың пайда болуына жол берілмейді. Пневматикалық станок ұшқын шығармайды, бұл жұмыс қауіпсіздігін арттырады. Осылайша, ол мұнай және химия өнеркәсібі және т.б. сияқты жарылыс қауіпсіздігіне қойылатын талаптар күшейтілген салаларда қолдану үшін өте қолайлы.
PRO-35 ADA ATEX жарылғыш ортада жұмыс істеу үшін ATEX II 2 G/D c IIC T6/T4 стандартына сәйкес келеді.
Пневматикалық магнитті бұрғылау машинасы PRO-35 ADA ATEX өзінің ықшамдылығымен ерекшеленеді және диаметрі 35 мм-ге дейін тесіктер жасауға мүмкіндік береді. 800 ватт жетек қуатымен Promotech PRO-35 ADA ATEX 1400 л/мин ауаны тұтынады және салмағы 17 келі.
Біздің сайтта Сіз маманның кеңесін алу үшін кері байланыс нысанын пайдалана аласыз және пневматикалық магнитті бұрғылау қондырғысын сатып ала аласыз PRO-35 ADA ATEX станогы, өтінімді онлайн қалдырып.
Веб-жобаларыңызда тамаша кодты алу үшін ең жақсы HTML, CSS, javaScript ресурстарын пайдаланыңыз.
| Ауа шығыны | 1400 л/мин |
| Жетек қуаты | 800 Вт |
| Бұрғылау диаметрі, өзекті бұрғы | 35 мм-ге дейін |
| Бұрғылау диаметрі, бұралмалы бұрғы | 16 мм-ге дейін |
| Бұрғылау тереңдігі | 25 мм-ге дейін |
| Шпиндельдің жұмыс жүрісі | 39 мм |
| Аспапты қондыру | Уэлдон 19 мм |
| Салқындату жүйесі | Біріктірілген; шпиндель арқылы |
| Салқындатқыш сұйықтықтың түрі | Салқындатқыш эмульсия |
| Макс. магнитті бекіту күші | 6500 Н |
| Өлшемдері, Ұзындығы х Ені х Биіктігі | 460×134×183 мм |
| Магниттік негіздің өлшемдері, Л х Ш х В | 80 × 80 × 143 мм |
| Салмақ | 17 келі |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ADA |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

