- Бар
Пневматикалық магнитті бұрғылау станогы PRO 45 A
Бағасын нақтылаңыз
Пневматикалық магнитті бұрғылау станогы PRO-45 A – орташа қуатты ықшам машина, оның көмегімен диаметрі 45 мм-ге дейінгі тесіктерді бұрғылауға болады.
Пневматикалық жетектің болуы бұрғылау прессін электр желісіне қосу қажеттілігін болдырмайды. Ал қуатты магниттік негіз станокты кез келген қалыпта бекітуге мүмкіндік береді. Бұл бұрғылау машинасын мұнай ұңғымаларын бұрғылау, кеме жасау және мұнай-химия өнеркәсібі, газ құбырларын салу сияқты көптеген қауіпті салаларда және қауіпсіздік мақсатында электр құрылғыларын пайдалануға тыйым салынған жерлерде оңтайлы шешімге айналдырады.
Пневматикалық станокты жеткізудің стандартты жиынтығы PRO-45 A:- Пневматикалық магнитті бұрғылау станогы;
- Металл жәшік;
- Шпиндельдер КМ2/Weldon;
- Бекіту тізбегі;
- МҚҚ беру жүйесі;
- Құралдар жинағы;
- Пайдалану жөніндегі нұсқаулық.
Магнитті бұрғылау машинасы PRO 45 A сатып алыңыз бұл біздің компанияда онлайн немесе телефон арқылы өтініш қалдыру арқылы мүмкін болады.
Артықшылықтары
| Ауа шығыны | 1400 л/мин |
| Қозғалтқыш жылдамдығы, бос/жүктеме астында | 190/290 айн/мин |
| Жетек қуаты | 800 Вт |
| Бұрғылау диаметрі, өзекті бұрғы | 45 мм |
| Бұрғылау диаметрі, бұралмалы бұрғы | 23 мм |
| Бұрғылау тереңдігі | 51 мм |
| Шпиндельдің жұмыс жүрісі | 150 мм |
| Аспапты қондыру | Уэлдон 19 мм (3/4) |
| Шпиндель | КМ2 |
| Салқындату жүйесі | Біріктірілген; шпиндель арқылы |
| Салқындатқыш сұйықтықтың түрі | Салқындатқыш эмульсия |
| Макс. магнитті бекіту күші | 8000 Н |
| Өлшемдері, Ұзындығы х Ені х Биіктігі | 363 x 262 x 540-680 мм |
| Магниттік негіздің өлшемдері, Л х Ш х В | 160 x 80 x 80 мм |
| Салмақ | 19 келі |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

