- Бар
Бұрғылау машинасы PRO 52T
Бағасын нақтылаңыз
Бұрғылау инновациялық машинасы PRO 52T қосымша мүмкіндіктермен
Мақсаты.
PRO 52T әмбебап бұрғылау машинасы диаметрі 50 мм-ге дейінгі тесіктерді сақиналы кескіштермен өңдеуге арналған. Жұмыстарды жүргізуге арналған жетілдірілген функциялары бар бұрғылау машинасының жіптерді кесуге арналған шпиндельдің айналу бағыттарын өзгерту мүмкіндігі бар, бұралмалы бұрғылармен және есептегіштермен жұмыс істеуге мүмкіндік береді.
Жұмыс принципі.
PRO 52T магнитті негіздегі бұрғылау прессінің конструкциясында инновациялық екі жылдамдықты беріліс қорабы, машинаның параметрлерін басқарудың соңғы жүйесі орнатылған, бұл машинаны көп функциялы етуге мүмкіндік береді. PRO 52T - жоғары жүктемелерде жұмыс істеу мүмкіндігі бар әмбебап өнеркәсіптік станок. Қосымша жабдықты қолдана отырып, машинаның мүмкіндіктері осы станокта әртүрлі кескіш құралдарды пайдалануға мүмкіндік береді: жоғары жылдамдықты болаттан жасалған сақиналы кескіштер (HSS), карбидті пластиналары бар негізгі кескіштер (TST), классикалық бұралмалы бұрғылар, шүмектер және есептегіштер. Бұл ретте машинаның мүмкіндіктері ұқсас үлгілерде жоқ нәтижелерге қол жеткізуге мүмкіндік береді. Бұрғылау тереңдігі 75 мм–ге, диаметрі 50 мм-ге, ал жіптің өлшемі М20-ға дейін жетеді.
Өлшемі 90*180 мм электромагниттік негіз машинаны қалыңдығы 8 мм ферримагниттік бетке бекітеді. Машинаның конструкциясы салқындатқышты автоматты түрде беру жүйесін қамтиды.
Магнитті бұрғылау машиналарын жасаудағы көп жылдық тәжірибе олардың эргономикасын жетілдіруге мүмкіндік берді. PRO 52T машинасы бұл станоктардың жаңа сериясындағы ең ықшам машина (салмағы 17 кг), бірақ оның мүмкіндіктері металл өңдеу саласындағы жаңалық болып табылады. Сонымен қатар, барлық басқару элементтері өте қарапайым және сенімді: үлкен түймелер мен жарықдиодты индикатор операторға машинаның жұмысын жылдам басқаруға мүмкіндік береді. Жұмыстың ыңғайлылығы үшін басқару тұтқаларын қайта реттеу функциясы қарастырылған.
Өнеркәсіптік жабдықты таңдауда олардың сенімділігі мен жөндеуге жарамдылығына әрқашан ерекше назар аударылады. PRO 52T бұрғылау машинасында қолданылатын жабдық Еуропалық Одақта жасалған. Материалдар мен құрамдас бөліктерді бақылаудан бастап, машинаның құрамдас бөліктері мен механизмдерінің, электронды тақталардың жұмысын стендтік сынауға дейінгі сапаны бақылау жүйесі машинаның жүктемелер кезінде одан әрі қауіпсіз және ыңғайлы жұмыс істеуіне кепілдік беруге мүмкіндік береді.
PRO 52T құрылғысына техникалық қызмет көрсету және қызмет көрсету қарапайым және пайдаланушыға ыңғайлы. Мысал ретінде қозғалтқыш щеткаларын ауыстыруды және PRO 52T үлгісіндегі бағыттаушы рельстерді реттеуді келтіруге болады. Процесс бірнеше минутты алады.
PRO 52T бұрғылау прессі қауіпсіздіктің ең жоғары стандарттарын қамтамасыз етеді: қауіпсіздік қалқаны металл жоңқаларын ұстайды, электромагниттік негізді басқару жүйесі тартқышты жоғалтқан жағдайда жетекті өшіреді, ал қауіпсіздік белдігі электромагнит істен шыққан жағдайда машинаның құлап кетуіне жол бермейді. Мұның бәрі машинаның сенімді жұмысын және оператордың қауіпсіздігін қамтамасыз етеді.
Жеткізу жиынтығы:
- Бұрғылау машинасы PRO 52T;
- Пластмасса жәшік;
- Тұтқалар (3 дана);
- 19 мм Weldon бекіткіші бар MT2 патроны;
- Қауіпсіздік белдігі;
- СӨЖ арналған баллон;
- Салқындатқышты беру құбырының қорғаныс серіппесі;
- Сына MT2;
- 5 мм тұтқасы бар алты қырлы кілт;
- Алты қырлы кілт 4 мм;
- Алты қырлы кілт 2,5 мм;
- Тегіс кілт 8 мм;
- Пайдалану жөніндегі нұсқаулық.
Артықшылықтары
Мінездеме
| Кернеу | 1~ 220–240 V, 50–60 Hz |
| Қуат | 1600 Вт |
| Шпиндель | MT2 |
| Аспапты бекіту | 19 мм Уэлдон |
| Сақиналы фрезамен бұрғылау диаметрі | 12-50 мм |
| Бұралмалы бұрғымен бұрғылау диаметрі | 14-23 мм |
| Макс. сақиналы фрезамен бұрғылау тереңдігі | 75 мм* |
| Кесілетін бұранданың максималды өлшемі | M20 |
| Электромагниттің күші (бетінің қалыңдығы 25 мм және кедір-бұдырлығы Ra = 1,25) | 11 000 N |
| Электромагниттік негіздің өлшемдері | 90 мм × 180 мм × 48 мм |
| Суппорттың жүрісі | 190 мм |
| Жүктеме кезіндегі айналу жылдамдығы | 160-250 айн/мин (І айналым); 390-580 айн/мин (ІІ айналым) |
| Материалдың минималды қалыңдығы | 8 мм |
| Зақымданудан қорғау сыныбы эл. Токпен | I |
| Шу деңгейі | 85 dB |
| Қоршаған ортаның температурасы | 0–40°C |
| Салмақ | 17 келі |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

