- Бар
Бұрғылау станогы PRO-62
Бағасын нақтылаңыз
Қосымша мүмкіндіктері бар PRO 62 бұрғылау машинасы
Мақсаты.
PRO 62 бұрғылау машинасы диаметрі 65 мм-ге дейінгі саңылауларды сақиналы кескіштермен өңдеуге арналған. Күшейтілген бағыттағыштар қуатты электромагниттік негізбен үйлесімде станокты әртүрлі кеңістіктік позицияларда металл бетіне жылдам бекітуге және дәл бекітуге мүмкіндік береді.
Жұмыс принципі.
Магниттік негіздегі бұрғылау прессі PRO 62 – Promotech компаниясының орташа қуатты машиналарының жаңа буыны. Станокты жасаудың негізгі мақсаты - машинаның ең аз салмағы мен өлшемдерімен максималды диаметрлі тесіктерді жасау. Станоктың салмағы 17 кг. Саңылауды 65 мм-ге дейін орындайды. Құралды Weldon 19 камерасына орнату жүйесі жоғары жылдамдықты болаттан (HSS) жасалған сақиналы бұрғылармен де, карбидті пластиналармен (КСТ) негізгі фрезалармен де жұмыс істеуге мүмкіндік береді.
Станок өнімділік, үнемділік, сенімділік және қауіпсіздік саласындағы ең соңғы әзірлемелерді өзіне сіңірді. Екі жылдамдықты беріліс қорабы 1,6 кВТ қозғалтқышпен бірге әрбір диаметр үшін оңтайлы айналымдарды қамтамасыз етеді. Электромагниттік негіз машинаны қалыңдығы 8 мм магниттік бетке әртүрлі кеңістіктік позицияларда бекітуге мүмкіндік береді: жоғарыдан көлденең бетке, төбеге және тік бетке (қабырғаға). Магниттің қуаты электр энергиясын үнемдеу үшін автоматты түрде 25% -ға дейін азаяды, егер машина жүктеме астында болмаса. Станокты құбырларға бекіту үшін арнайы жабдық әзірленді.
Жеткізу жинағына кесу-салқындату сұйықтығын беретін баллон кіреді, ол станокта жұмыстарды орындау алдында орнатылады. Жұмыстың ыңғайлылығы үшін құралдың беру тұтқаларын қайта реттеу функциясы қарастырылған.
Станокты жасау кезінде оның техникалық қызмет көрсету ыңғайлылығына ерекше назар аударылды: бағыттағыштарды реттеу жеңілдетілді, қозғалтқыш щеткаларын тексеру және ауыстыру корпусты бөлшектемей жүзеге асырылады және ауыстырылатын саңылаулы ротор білігі пайдаланылады.
Promotech PRO 62 бұрғылау машинасы магниттік негіздің үзілуіне жол бермейтін белсенді және пассивті қауіпсіздік жүйелерімен жабдықталған.
Жеткізу жиынтығы:
- Бұрғылау машинасы;
- Пластмасса жәшік;
- СӨЖ арналған баллон;
- Тұтқалар (3 дана);
- Қауіпсіздік белдігі;
- Алты қырлы кілт 4 мм;
- Пайдалану жөніндегі нұсқаулық.
Артықшылықтары
| Кернеу | 1~ 220–240 V, 50–60 Hz |
| Қуат | 1600 Вт |
| Аспапты бекіту | 19 мм Уэлдон |
| Сақиналы фрезамен бұрғылау диаметрі | 65 мм |
| Макс. сақиналы фрезамен бұрғылау тереңдігі | 75 мм |
| Электромагниттің күші (бетінің қалыңдығы 25 мм және кедір-бұдырлығы Ra = 1,25) | 11 000 N |
| Электромагниттік негіздің өлшемдері | 90 мм × 180 мм × 48 мм |
| Суппорттың жүрісі | 95 мм |
| Жүктеме кезіндегі айналу жылдамдығы | 160 айн/мин (транс.I); 390 айн/мин (ІІ айналым) |
| Материалдың минималды қалыңдығы | 8 мм |
| Зақымданудан қорғау сыныбы эл. Токпен | I |
| Шу деңгейі | 85 dB |
| Қоршаған ортаның температурасы | 0–40°C |
| Салмақ | 17 келі |
| Негізгі | |
|---|---|
| Жағдайы | Жаңа |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

